יו"ר התנועה הרב אריה דרעי מבקר בביתו של הגר"ש בעדני
בסוכה עם הגר"ש כהן שליט"א
בסוכה עם הגר"ש כהן שליט"א
הלשכה לפניות הציבור
כוחנו באחדותנו
02/11/2014
בשבת גיבוש שנערכה בצפון, מנסה היו"ר דרעי לאחד את השורות במפלגה. במהלך חופשת סוף השבוע של נציגי המפלגה הוא פנה בפניה נרגשת לאלי ישי - מול עשרות אנשי ש"ס - וביקש ממנו להמשיך לפעול במסגרת התנועה.
מראה כהן
17/10/2014
חג הסוכות במחיצת מרן ראש הישיבה הגר"ש כהן שליט"א
"עננו בזכותיה דמרן עננו"
29/09/2014
שנה לפטירת פוסק הדור: במלאות י"ב חודש לפטירת מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצוק"ל, התכנסו הערב (ראשון) אלפים בהיכל הספורט 'הארנה' בירושלים לעצרת זיכרון, מספד והתעוררות
מרן הגאון הרב עובדיה יוסף זצוק"ל
הלכה יומית ורב חסד ואמת
ראשון ח' אלול תשע"ב
כתבות נוספות
סוכות בבני ברק
יו"ר תנועת שס הרב אריה דרעי הגיע הערב לביקור חג בבתי גדולי ישראל בעיר בני ברק, את תחילת הביקורים
רבנות ירושלים
נשיא מועצת חכמי התורה הגאון רבי שלום כהן נפגש הצהריים עם נציגי ש"ס בגוף הבוחר בבחירות לרבנות העיר ...
עצרות התעוררות בפתח תקווה ובני ברק
אלפים נהרו הערב לעצרות התשובה של תנועת ״אל המעיין״ לזכרו של מרן זצוק"ל בערים פתח תקוה ובני ברק ...
ש"ס בתקשורת:
08/10/2013
מותו של הרב עובדיה יוסף והלווייתו שאליה הגיעו 850 אלף משתתפים היכו גלים בכלי התקשורת בעולם. כולם הצביעו פה אחד על השפעתו המכרעת על הפוליטיקה הישראלית (ynet)
08/10/2013
חר ש-850 אלף בני אדם ליוו את הרב עובדיה יוסף בדרכו האחרונה, הגיעו הבוקר מאות מאמינים לקברו של מנהיגה הרוחני של ש"ס. "אגיע לכאן, בעזרת השם, כל יום בשבעה", סיפרה ל-ynet אחת מחסידותיו (ynet)
24/09/2013
(כיכר השבת)
הדאגה בעולם היהודי סביב מצבו של מרן פוסק הדור הגאון רבי חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה גובר • הרב עדיין מורדם ומונשם, ומצבו קשה אך יציב. בלילה נרשם שיפור מסוים, אך בשעות הצהריים נמסר כי שוב ישנה החמרה במצבו של הרב זאת לאחר שהתגלה זיהום בריאות עליו הרופאים טרם הצליחו להתגבר • במשנה למנכ"ל 'הדסה': "נשקפת סכנה לחיי הרב עובדיה". הרופאים שוקלים: השתלת קוצב לב קבוע לרב (חרדים)
11/09/2013
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול פתח את קמפיין הבחירות שלו תחת הסלוגן 'מפיתוח לטיפוח'. ההשקה התקיימה באולמי 'רון טל' בעיר, שם פרס אבוטבול את משנתו לקדנציה הקרובה, אם ייבחר. בין התוכניות שמנה: הקמת פארק עם אגם ראשון בעיר, 75 פארקים חדשים ותגבור של עובדי הניקיון. בסיום דבריו קרא אבוטבול לעליזה בלוך להצטרף לשורותיו.
10/09/2013
לקראת כנס הגבאים הגדול שיתקיים ביום ראשון הקרוב אומר מנהל ’איגוד בתי הכנסת’ בעיר חדרה, ויו"ר תנועת ש"ס הר’ בועז ביטון; "אין כמעט יהודי שלא שוהה בבית כנסת לפחות פעם אחת בשנה. דתיים וחילוניים חרדיים ומסורתיים כולם מגיעים לשם ומכבדים מקום קדוש זה. אין שום סיבה בעולם שמקום זה שקיים ללא מטרת רווח ומשמש כמרכז תרבות מחויב בתשלומי מיסים ומים באלפי שקלים בשנה".
07/02/2013
אנחנו חרדים לגורל עם ישראל וא"י לא פחות מכל מפלגה אחרת, רק רצינו להזכיר לאותם שלא לומדים כלום מההיסטוריה. הרי ראשוני מנהיגי הבית היהודי מפד"ל דאז ח"כ אפי איתם היה אדריכל של אותה ממשלה ידועה של שינוי טומי לפיד המנוח עם אריאל שרון ליכוד, שבסוף בעטייה אני נשלחתי לתמוך במוטי יגיב בגוש קטיף ושהביאה את ההתנתקות ואת העקירה כפי שמגדירים אותה.
28/12/2012
אריה דרעי, מראשי מפלגת ש"ס, ויאיר לפיד, יו"ר תנועת "יש עתיד" התעמתו אתמול במשך דקות ארוכות באולפן "משעל חם". לפיד שלא הצליח להתמודד עם העובדות שהטיח בפניו דרעי הובס והובך עם תוצאות מפלגתו בסקרים.
28/12/2012
אלי ישי ב"מהדורה ראשונה" אחרי 7 שנים חודש ראשון ללא מסתננים. ואטיאס עשה עבודה טובה יותר ממיסז'ניקוב בתיירות.
25/12/2012
השר ישי: מטרתנו לשמור על המדינה
25/12/2012
ראיון בלילה כלכלי בנושא החברתי-שס
לפי פסק הלכה של מרן עובדיה יוסף שליט"א
הגלישה ברשת האינטרנט מותרת רק באמצעות ספקיות האינטרנט הכשר